PaedDr. Agáta Németová

PaedDr. Agáta Németová

Odborníčka v oblasti gastronómie - kuchár a čašník. Vyštudovala na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Odboru kuchár - čašník sa venuje od strednej školy, kedy navštevovala hotelovú školu. Po ukončení strednej školy sa ďalej vzdelávala v danom odbore a získala rôzne certifikáty z odbornej výchovy. V súčasnosti pôsobí ako učiteľ odborných predmetov a praxe na Hotelovej akadémii v Košiciach.

Referencie od našich klientov

Marianna Antal

Aj keď robím túto prácu už dlhšie naučilo má to veľa nových veci. Som veľmi spokojná, veľká ústretovosť a ochota. Splnilo všetky moje očakávania, nemám čo vytknúť.

Jesika Tóthová

V mojom prípade musím pani lektorku veľmi vyzdvihnúť v pozitívnom zmysle slova. Odovzdala mi veľmi veľa, bola ochotná vysvetľovať a hlavne zrozumiteľne. Veľmi príjemná a ľudská osoba. Pre mňa osobne boli tieto lekcie s pani lektorkou Németovou zmysluplne strávený čas. Všetci ľudia s ktorými som bola v kontakte boli veľmi ochotní a milí. Ďakujem.

Dominika Gálik

Kominukáciu s Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne, ľudia z kurzu sú veľmi ochotní a ústretoví Lektorka bola veľmi skúsená a odborná. Čo sa týka prístupu, tak jeden z najlepších a najmilších z mojich školských skúsenosti. :)

Petra Jakeš

Dovolím si tvrdiť, že kurz prekonal moje očakávania v pozitívnom ohľade. Komunikácia, ochota, nie len s Gastro Academy, ale aj s pani lektorkou bola veľmi príjemná a rýchla. Vždy som mala k dispozícii okamžité odpovede a dostatok informácii. Myslím si, že kurz bol dobre spracovaný. Boli tam aj informácie navyše, čo oceňujem. Pani lektorka bola veľmi ochotná, milá a príjemná. Vždy všetky nejasnosti s úsmevom vysvetlila a uviedla aj množstvo príkladov z praxe, čo bolo veľmi príjemné a užitočné. Samozrejme, že kurz odporúčam. Kurz bol veľmi príjemný a dodal mi neskutočné množstvo poznatkov teórie aj praxe. Myslím si, že si časom ešte sama doplním vzdelanie v rôznych odvetviach gastronómie prostredníctvom kurzov v Gastro Academy.

Karol Kapitán

Komunikácia s Gastro Academy je veľmi ochotná, podané množstvo informácií. Obsah kurzu je detailný, zároveň aj podané do hĺbky všetky témy kurzu. Práca lektorky je zatiaľ to najlepšie s čím som sa v živote stretol. Mimoriadne skúsenosti a výborné lektorské schopnosti. Bez váhania odporúčam kurzy Gastro Academy. Profesionálne zázemie a kvalitne podané kurzy! Kurz bol nad očakávania.

Nikoleta Kvardová

Obsah kurzu je dostatočný. Hlavné témy boli spomenuté a vlastne všetko čo je dôležité na kuchyni. Pani Németová pekne podrobne vysvetľuje. Je profíčka lektoriek. Prístup a komunikácia organizátorov tiež super. Všetko bolo perfektne zorganizované.

Andrea Lukáčová

Komunikácia a informácie ohľadne kurzu sú podané vysokou profesionalitou a reakcia je rýchla. Lektor bol na profesionálnej , vedel zaujať poslucháča a vysvetliť akékoľvek otázky. Kurz bol nad očakávania

Katarína Miháliková

S kurzom som úplne spokojná, komunikácia s Gastro Academy je veľmi dobrá. Priebeh a obsah kurzu je detailný, čo hodnotím kladne. Pani lektorka bola veľmi príjemná, ochotná odpovedať a poradiť na všetky naše otázky. Jej prednášky boli zaujímavé a veľmi obsiahle. Kurz by som určite odporučila, pretože pre mňa bola najväčšia výhoda že som nemusela nikam cestovať. Dobrá komunikácia a veľmi milá pani lektorka.

Mária Ušiaková

Kurz je na vysokej úrovni p.Németová vysvetlí všetko zrozumiteľne je to úžasný profesionál ďakujem za veľa ... S komunikáciou s Gastro Academy nebol žiadny problém, okamžite reagovali na každý dotaz, som spokojná.

Radka Sýkorová

Z Gastro Academy som mala rýchle reakcie na otázky, ochotu, všetko bolo v poriadku. Pani lektorka je skúsená, šikovná a odborná

Norbert Bajtek

Gastro Academy bola jediná spoločnosť, ktorá mi zodpovedala všetky otázky. Odpovede prišli rýchlo. Obsah kurzu je detailný. Práca lektorky je perfektná a učivo bolo perfektne vysvetlené, každá otázka zodpovedaná. Kurz prebiehal rýchlo, učivo bolo perfektné vysvetlené. Odporučil by som Gastro Academy hlavne pre profesionálny prístup.

Stanislava Henčeková

Lektorka bolo veľmi príjemná, nápomocná našim otázkam týkajúcich sa tém, ktoré sme potrebovali vysvetliť. Veľmi milá, ochotní odpovedať na naše otázky, vysvetli veci kôre nám robili problém. S komunikáciou v Gastro Academy som bola veľmi spokojná, rýchle odpovede na otázky pri riešení problému. Z mojej strany bol kurz detailný a zaujímavý. Kurz určite odporúčam. Ochotný personál v Gastro Academy a aj lektorka bolo veľmi príjemná, ústretová a nápomocná.

Renáta Benkeová

Myslím že komunikácia s Gastro Academy bola veľmi dobrá, a všetko čo bolo potrebné aby som vedela prišlo dostatočne v predstihu. S vysvetľovaním pani lektorky v kurze som veľmi spokojná, a keď niekto niečo nevedel tak sa mohol kedykoľvek počas výkladu na hocičo opýtať.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.