Ing. Mária Križanová

Ing. Mária Križanová

Referencie od našich klientov

Zuzana Križanová

Komunikácia s Gastro Academy prebiehala výborne, obsah kurzu je detailný, lektorka je ústretová, milá, ochotná, nápaditá.

Jana Luptáková

Komunikáciu s Gastro Academy hodnotím ako excelentnú, s promptným a ľudským prístupom. Obsah kurzu je pozitívny, s vďakou najmä pri náročnejšom covid období na realizáciu čohokoľvek, či obsahovej teoretickej zložky kurzu alebo praktickej. Práca p. lektorky Križanovej je výborná, s veľkým nasadením a ochotou vysvetliť obsahy a súvisiacu tématiku aj nad rámec

Ildikó Béreš Némethová

Kurz moje očakávania splnil nadpriemerne. Komunikácia s Gastro Academy je veľmi dobrá, vždy som dostala rýchlo reakciu. V kurze mi nič nechýbalo, kurz je výborne usporiadaný. Pani lektorka Križanová je veľmi dobrým odborníkom. Som rada, že mi predala svoje znalosti a vysvetlila všetko podrobne, ak som niečo neporozumela na prvý krát.

Lenka Bartakovičová

Pani lektorke udeľujem 11bodov z 10. Kurz bol interaktívny, pani lektorka vždy usmiata, ochotná zodpovedať naše otázky. Bezproblémová a ústretová komunikácia. Vždy ochota vyriešiť záležitosti obratom.

Nataliia Prykhodko

Pani Križanova vytvorila uvoľnenú, pokojnú atmosféru. Informácie boli prezentované jednoducho, prirodzene, s príkladmi zo skúseností. Páčilo sa mi krátke zopakovanie predchádzajúceho materiálu na začiatku prednášky.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.