Ing. Gabriela Dubová

Ing. Gabriela Dubová

Okrem vedenia pekárskych kurzov je autorkou viacerých odborných kníh a študijných materiálov pre budúcich pekárov.

Referencie od našich klientov

Ingrid Žideková

Kurz bol nad moje očakávania. Pani lektorka má veľké vedomosti, bola veľmi ochotná vysvetľovať a je to empatický človek. Celkovo veľká ochota, napr. nedokázala som si zohnať prax v pekárni v okolí môjho bydliska, Gastro Academy to zvládla na výbornú.

Vladimíra Farkašová

Príjemný prístup p. lektorky Dubovej - ochota vysvetľovať, všetko hodnotím kladne, nebolo tam nič s čím by som nebola spokojná. Vynikajúce. V kurze bolo všetko vysvetlené do detailov. Kurz by som odporučila, pretože tento kurz je jeden z najlepších.

Bc. Soňa Bardiovská

Komunikácia s Gastro Academy bola príjemná a boli mi poskytnuté všetky potrebné informácie na úspešná zvládnutie kurzu. Pani lektorka Dubová bola príjemná a veľmi ochotná vysvetliť učivo. Na otázky odpovedala odborne a kompetentne. Som veľmi vďačná, že som mala príležitosť zúčastniť sa na kurze pod jej vedením.

Karin Tóthová

Reakcia komunikácie s Gastro Academy bola okamžitá, bola som spokojná. Práca lektorky je maximálne ústretová, v prípade uvažovania odporúčam kurz pre jasné inštrukcie, rýchlu komunikáciu a ochotu.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.