Ing. Alena Brandšteterová

Ing. Alena Brandšteterová

Odborníčka s dlhoročnými pedagogickými skúsenosťami v oblasti gastronómie, potravinárskej technológie a chemickej analýzy potravín. Aktuálne pôsobí ako učiteľka odborných predmetov na strednej škole, svojich študentov pravidelne pripravuje na súťaže, odborné prezentácie a výstavy. Najvyšším ocenením pre ňu je pozitívna spätná väzba od študentov a ich úspechy v profesii Kuchár/Kuchárka.

Referencie od našich klientov

Anastasiia Kulbida

Profesionálny a zábavný kurz! Pani lektorka dávala veľa príkladov, bola ochotná vysvetľovať, dostala som úplné informácie.

Marek Gajdoš

S prácou lektoriek som nadmieru spokojný. Myslím, že nám povedali všetko čo bolo potrebné a nezaoberali sme sa nepodstatnými vecami. Všetci boli ústretoví, ochotní odpovedať na moje otázky.

Ing. Milan Šujanský

Pružná a rýchla komunikácia, ústretovosť, skúsení lektori. Myslim si, že vzhľadom na rozsiahlosť preberanej problematiky, všetky témy boli prebraté do dostatočnej hĺbky. Panie lektorky ochotne zodpovedali každú otázku aj keď nesúvisela s momentálne preberanie problematikou. Uvádzali tiež príklady z praxe a vlastnej skúsenosti. Pokiaľ niečo nebolo jasné, vysvetlili. Zo strany Gastro Akadémie bola komunikácia rýchla a pružná. O všetkých zmenách a termínoch informovali s dostatočným predstihom, väčšinou e-mailom. Takisto ochotne však komunikovali aj telefonicky. Z mojej strany nemám žiadne výhrady a hoci sa snažím prísť na niečo, čo by sa dalo pomenovať ako konštruktívna kritika, vôbec sa mi nedarí.

Katarína Kožiarská

Lektorky boli super. Na všetky dotazy a otázky nám hneď zodpovedali. Obsah bol dobrý, bolo tam obsiahnuté všetko. Komunikácia bola výborná, odporúčam Gastro Academy.

Ing. Juraj Bocz

nemám čo vytknúť, pani Brandšteterová a Zemanová boli veľmi profesionálne, mali rozhľad, špičková komunikácia. Obsah kurzu bol v poriadku a veľmi dobre prispôsobený online forme. Komunikácia s Gastro Academy na vysokej profesionálnej úrovni.

Mgr. Eva Chynoranská

Veľmi profesionálny prístup a odbornosť na vysokej úrovni. Všetko prebiehalo v poriadku. Nie je, čo vytknúť. Obsahovo bohatí kurz, interaktivita s lektormi bola veľmi dobrá. Ochota tiež.

Marián Malý

Ochota vysvetľovať, zapojenie účastníkov, profesionálny prístup, dobre spracované študijné materiály, detailný obsah kurzu.

Mgr. Andrej Kližan

so školitelkou p.Brandtšteterovou sme si absolútne porozumeli, dozvedel som sa veľa vecí, ktoré ani nie sú v skriptách. Vďaka skúseným a fundovaným lektorom sa človek dozvie presne to, čo bude vo svojom novom zamýšľanom biznise v oblasti gastronómie potrebovať.

Martin Fraňo

Super, veľmi zrozumiteľne vysvetlené.

Roman Špaček

Kurz u Vás v Gastro Academy naplnil všetky moje očakávania dokonca by som povedal že ich celkom určite prevýšil. Komunikácia s Gastro Academy bola super, odpovede na moje otázky som dostal vždy do pár hodín dokonca minút čo sa týka emailovej komunikácie, zamestnanci aj lektorky sú ochotní, milí a úslužní. Mne osobne na kurze nechýbalo nič! Všetko nám bolo vysvetlené, študijné materiály spĺňali z môjho pohľadu všetko čo by spĺňať mali, pani lektorky vždy všetko zrozumiteľne vysvetlili. Niet čo vytknúť. Lektorky sú ochotné, zapájali nás všetkých účastníkov kurzu do spoločnej konverzácie, úloh.... Jednoducho na 1 s hviezdičkou. Určite by som odporučil Gastro Academy, robia si svoju prácu profesionálne a na úrovni.

Ing. Pavel Kendra

Komunikácia s Gastro Academy je perfektná, nie je čo vyčítať, s kurom som veľmi spokojný, musím pochváliť a poďakovať. Práca obidvoch lektoriek je výborná (p. Brandšteterová, p. Zemanová). Kurz by som odporučil absolvovať cez Gastro Academy, pretože majú profesionálny a ľudský prístup, poskytnú veľa nových informácií, ochota a odbornosť je na vysokej úrovni.

Mgr. Dušan Dragúň

S kurzom som bol veľmi spokojný, rozšíril moje doterajšie vedomosti. Z Gastro Academy som všetky informácie dostal včas a zrozumiteľne, takže komunikácia na výbornú. Podľa môjho názoru kurz obsiahol všetky podstatné informácie. Naše lektorky boli veľmi ústretové, nápomocné a v danej oblasti profesionálne, s množstvom aj osobných skúseností

Natália Poprocká

V kurze mi nič nechýbalo, všetko bolo zariadené. Aj ochota aj rýchlosti reakcii boli dostačujúce. Ja si myslím že teoretická časť bola dostačujúca a pokiaľ sme chceli vedieť niečo čo nebolo povedané tak lektorky boli vždy ochotne a odpovedali nám. Obidve lektorky boli veľmi prijemne, milé a veľmi dobre sa ich počúvalo. Boli komunikatívne a vedeli zaujať svojim výkladom.

Mariana Furman

Úplná spokojnosť. Veľmi príjemná profesionálna komunikácia. Základy sú vysvetlene veľmi dobre. Lektorky sú úžasné!

Daniel Deák

Úplne - na 1*. Všetky témy boli prezentované na vysokej profesionálnej úrovni, ale tak, aby aj úplný začiatočník vedel prijať čo najväčšie množstvo informacií. Excelentný prístup, výkon aj ochota.

Andrea Korčušková

Všetky informácie boli fajn, milé lektorky,aj všetci okolo, veľmi pekne ďakujem za všetko. Lektorky boli fajn a veľmi mile.

Jakub Slávik

Vysokokvalitní pedagógovia a ich schopnosť interpretovať žiakom svoje myšlienky je na vysokej úrovni. Lektorky hodnotím na výbornú.

Tatiana Olefirenko

Kvalita vyučovania, zrozumiteľnosť materiálu a jednoduchosť kurzu. Lektorku hodnotím na najvyššej úrovni.

Benita Papíková

Komunikáciu hodnotím veľmi kladne, pretože bola vždy veľmi rýchlo zaslaná na e-mail, kurz hodnotím veľmi dobre, veľa príkladov, aj prezentácii.

Daniela Paxianová

Všetko na 1, obsahovo bol podľa mňa dostatočný, lektorky reagovali na všetky otázky čo bolo pozitívne, zapájali nás do konverzácie, podrobne vysvetľovali, odpovedali na otázky.

Eva Zemlinská

Ja som veľmi spokojná veľa som sa naučila ochota trpezlivosť.

Daniel Topoľský

Kurz bol podrobný, veľmi dobre vysvetlený, nechýbalo nič. Lektorky boli veľmi milé, vyvetľovali všetko a na každú otázku sme dostali odpoveď. Splnili sa všetky očakávania, pekne vysvetlená teória a výborne zaistená prax.

Snežana Lazic

Veľa príkladov, dá sa tam veľa naučiť. Veľmi dobrý kurz.

Lukáš Císar

Úprimne som nemal až také veľké očakávania, čo sa týka tohto kurzu, ale ma zo začiatku celkom prekvapilo, čo všetko profesionálny kuchár musí vedieť. Som hlavne rád, že som to zvládol. Práca lekora bola tiež skvelá, dávala nám rôzne príklady k určitým témam, dokonca nechala aj nás, aby sme uviedli aj svoj vlastný, čo sa mi páčilo najviac.

Mariana Mráziková Repiská

Obe lektorky boli naozaj fundované a evidentne sa v problematike vyznali. Ani jednu z nich sme nijakou otázkou nezaskočili. S kurzom som nadmieru spokojná. Nečakala som, že za štyri víkendy sa dostaneme ešte aj ku morským plodom, rôznym zaujímavostiam pri podávaní. Veľmi inšpirujúce a moderné fotky použité pri výučbe hodnotím tiež veľmi vysoko.

Adriana Skumpasová

V komunikácii s Gastro Academy je vo všetkom ochota, rýchlosť,ústretovosť. Obsah kurzu bol zrozumiteľný a profesionálny. Mali sme vynikajúcu lektorku. Kurz odporúčam, keďže som sa aj veľa naučila.

Alena Mrmusová

Na kurze som sa naučila odborné výrazy, ktoré som nepoznala. Dostala som veľa informácií, ktoré mi pomôžu v práci, ale aj v domácnosti. Som spokojná s komunikáciu s Gastro Academy. Všetky informácie som mala včas a v dostatočnom množstve. Obsah kurzu bol obsiahly. Získala som veľa nových informácií a inšpirácií. Obe pani lektorky boli príjemné, ústretové a ochotné.

Bohuslav Javor

Kurz splnil moje očakávania. Na kurze som sa dozvedel mnohé nové a zaujímavé informácie. Komunikácia s Gastro Academy bola super. Vnímal som z nej záujem o mňa ako účastníka kurzu. Lektorka bola super. Dostali sme množstvo informácií. Bola komunikatívna a pomerne často nás ako absolventov kurzu zapájala do kurzu. Kurz je zároveň zaujímavý a dajú sa na ňom získať potrebné informácie.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.