Naši spokojní klienti

Nikoleta Lukáčová Grófová

Najlepší kurz aký som kedy mohla absolvovať. Spokojnosť nadovšetko. Pani lektorka bola počas teórie veľmi milá, nápomocná a ústretová. Takisto komunikácia ohľadom organizácie celého priebehu kurzu bola vždy na jednotku. Môžem len odporúčať všetkými desiatimi.

Mgr. Michaela Štefanko Verešová

Pani lektorka bola úžasná, učivo hravo vysvetlila a vzácne sú pre mňa príklady z praxe. Veľmi oceňujem prístup pani lektorky. Všetko skvele vysvetlené. Obsah kurzu bol bohatý pre informácie, ktoré do praxe potrebujem. Kurz moje očakávania prekonal. Aj niektoré absolútne cudzie témy, či výrazy som si až prekvapivo rýchlo osvojila. Komunikáciu s Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne. Každú moju otázku som mala veľmi ochotne zodpovedanú. Celý proces týkajúci sa kurzu prebiehal nad moje očakávania. Kurz odporúčam, pretože získate nové poznatky v odbore, v ktorom by ste chceli pôsobiť, v príjemnom prostredí profesionálnej inštitúcie.

Kristína Valjentová

Som nadmieru spokojná. Jednanie pána Ševčíka je veľmi priateľské, ústretové. Reagujú skutočne rýchlo, nie je problém ani dovolať sa telefonicky. Obsah kurzu je jasný a zrozumiteľný. Prácu pani lektorky hodnotím veľmi pozitívne. Ochotná, ústretová, priateľská a milá lektorka. Mnohému som sa priučila, práca v tejto oblasti ma po tomto kurze láka určite ešte viac.

Anastasiia Kyianytsia

ďakujem

Zuzana Maliková

Pani lektorka Fekiačová bola veľmi profesionálna. Prednášala nám jasne a zrozumiteľne.Všetky otazky zodpovedala trpezlivo,ďakujem za skvely kurz,ktorý mi pomože v uplatnení na pracovnom trhu.

Dušan Pazucha

Ja som bol nadočakávane veľmi spokojný. Paní lektorka bol veľmi milá, vysvetlila zrozumiteľne učivo. Keď sme sa opýtali, odpovedala na naše otázky. Chcem dať pani lektorke veľmi dobré hodnotenie, Vám ako agentúre podporu, odporúčam aj ďalším, aby sa na kurz prihlásili. S pozdravom Dušan Pazucha

Beata Môciková

Dobrý deň. Veľmi som spokojná s úrovňou kurzu. Prednášky p. Alenky Brandšteterovej a p. Elenky Zemanovej sú vysoko kvalitné, na výbornej úrovni. Dozvedela som sa veľa zaujímavých veci v oblasti gastronómie. Ešte raz ďakujem.

Peter Fabiš

ďakujem, všetko prebehlo v poriadku

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.