Naši spokojní klienti

Karol Kapitán

Komunikácia s Gastro Academy je veľmi ochotná, podané množstvo informácií. Obsah kurzu je detailný, zároveň aj podané do hĺbky všetky témy kurzu. Práca lektorky je zatiaľ to najlepšie s čím som sa v živote stretol. Mimoriadne skúsenosti a výborné lektorské schopnosti. Bez váhania odporúčam kurzy Gastro Academy. Profesionálne zázemie a kvalitne podané kurzy! Kurz bol nad očakávania.

Natália Poprocká

V kurze mi nič nechýbalo, všetko bolo zariadené. Aj ochota aj rýchlosti reakcii boli dostačujúce. Ja si myslím že teoretická časť bola dostačujúca a pokiaľ sme chceli vedieť niečo čo nebolo povedané tak lektorky boli vždy ochotne a odpovedali nám. Obidve lektorky boli veľmi prijemne, milé a veľmi dobre sa ich počúvalo. Boli komunikatívne a vedeli zaujať svojim výkladom.

Barbora Gýborová

Kurz splnil všetky moje očakávania. Kurz hodnotím veľmi pozitívne :) Pani lektorku Rothmajerovú môžem len odporučiť. Úžasná lektorka, milá, vtipná, tešila som sa na každú hodinu. Učivo mi krásne vysvetlila, aj poslala linky, no proste top. Nemohla som si priať lepšiu lektorku. Ďakujem. Reakcia v komunikácii s Gastro Academy je veľmi rýchla, všetko dopodrobna vysvetlené, otázky zodpovedané.

Mgr. Dušan Dragúň

S kurzom som bol veľmi spokojný, rozšíril moje doterajšie vedomosti. Z Gastro Academy som všetky informácie dostal včas a zrozumiteľne, takže komunikácia na výbornú. Podľa môjho názoru kurz obsiahol všetky podstatné informácie. Naše lektorky boli veľmi ústretové, nápomocné a v danej oblasti profesionálne, s množstvom aj osobných skúseností

Bc. Soňa Bardiovská

Komunikácia s Gastro Academy bola príjemná a boli mi poskytnuté všetky potrebné informácie na úspešná zvládnutie kurzu. Pani lektorka Dubová bola príjemná a veľmi ochotná vysvetliť učivo. Na otázky odpovedala odborne a kompetentne. Som veľmi vďačná, že som mala príležitosť zúčastniť sa na kurze pod jej vedením.

Vladimíra Farkašová

Príjemný prístup p. lektorky Dubovej - ochota vysvetľovať, všetko hodnotím kladne, nebolo tam nič s čím by som nebola spokojná. Vynikajúce. V kurze bolo všetko vysvetlené do detailov. Kurz by som odporučila, pretože tento kurz je jeden z najlepších.

Ing. Pavel Kendra

Komunikácia s Gastro Academy je perfektná, nie je čo vyčítať, s kurom som veľmi spokojný, musím pochváliť a poďakovať. Práca obidvoch lektoriek je výborná (p. Brandšteterová, p. Zemanová). Kurz by som odporučil absolvovať cez Gastro Academy, pretože majú profesionálny a ľudský prístup, poskytnú veľa nových informácií, ochota a odbornosť je na vysokej úrovni.

Roman Špaček

Kurz u Vás v Gastro Academy naplnil všetky moje očakávania dokonca by som povedal že ich celkom určite prevýšil. Komunikácia s Gastro Academy bola super, odpovede na moje otázky som dostal vždy do pár hodín dokonca minút čo sa týka emailovej komunikácie, zamestnanci aj lektorky sú ochotní, milí a úslužní. Mne osobne na kurze nechýbalo nič! Všetko nám bolo vysvetlené, študijné materiály spĺňali z môjho pohľadu všetko čo by spĺňať mali, pani lektorky vždy všetko zrozumiteľne vysvetlili. Niet čo vytknúť. Lektorky sú ochotné, zapájali nás všetkých účastníkov kurzu do spoločnej konverzácie, úloh.... Jednoducho na 1 s hviezdičkou. Určite by som odporučil Gastro Academy, robia si svoju prácu profesionálne a na úrovni.

Natália Vancelová

Kurz naplnil moje očakávania, veľmi spokojná. Veľmi ochotný tým v Gastro Academy, veľmi spokojná s ich rýchlymi reakciami pri mojich otázkach. Lektorka pani Uhrová ku ktorej som bola pridelená, bola veľmi príjemná, milá a lekcie prebiehali v náučnom no stále zábavnom duchu, poskytla mi neuveriteľné množstvo nových informácií, ochotná odpovedať na každú mnou položenú otázku a vysvetlila mi veci ktoré by som bez jej pomoci nepochopila.

Jana Luptáková

Komunikáciu s Gastro Academy hodnotím ako excelentnú, s promptným a ľudským prístupom. Obsah kurzu je pozitívny, s vďakou najmä pri náročnejšom covid období na realizáciu čohokoľvek, či obsahovej teoretickej zložky kurzu alebo praktickej. Práca p. lektorky Križanovej je výborná, s veľkým nasadením a ochotou vysvetliť obsahy a súvisiacu tématiku aj nad rámec

Dominika Gálik

Kominukáciu s Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne, ľudia z kurzu sú veľmi ochotní a ústretoví Lektorka bola veľmi skúsená a odborná. Čo sa týka prístupu, tak jeden z najlepších a najmilších z mojich školských skúsenosti. :)

Romana Ďurišová

Celý kurz prebehol podľa očakávaní, komunikácia to strany Gasto Academy veľmi ústretová. Lektorka, pani Pappová mi všetko vysveltlila tak, aby som to pochopila, veľmi milá a komunikatívna osoba.

Dominika Sulová

Komunikácia so spoločnosťou je skvelá, všetko prebehlo bez problémov, keď som niečo potrebovala poradiť, tak mi boli vždy k dispozícii. Obsah kurzu je prehľadný, možno by som doplnila obrázky aspoň k najdôležitejším učivám. Pomohlo mi keď pani lektorka nám pri výučbe ukazovala aj fotky, preto keď sa vrátim k učebným materiálom by to bolo pozitívne. Priložené linky super. Pani lektorka je veľmi príjemná, učivo vysvetľovala zrozumiteľne, bola nápomocná ak sme mali otázky, výborne vysvetlené témy.

Michaela Tomičková

Pre mňa bol kurz naozaj nad očakávania. Totiž som sa na neho prihlásila naozaj len kvôli získaniu odborného vzdelania, ale veľmi milo ma prekvapilo, koľko toho som sa dozvedela :) Bol mi naozaj veľmi prínosný a priniesol množstvo inšpirácie skúsiť aj iné, klasickejšie druhy zákuskov a postupov. Študijné materiály, keďže boli v cene kurzu, nám ostávajú aj naďalej prístupné, keďže z nich čerpám poznatky aj teraz po kurze, keď si niečo nepamätám :) Komunikácia s Gastro Academy je rýchla a ochota výborná, nechýbali mi nikdy žiadne informácie. Veľmi sa teším, že som mala možnosť aspoň takto online pani lektorku spoznať a teda že nám bola pridelená práve ona. Nesmierne mi jej prístup a forma vysvetľovania vyhovovala, bolo vidieť jej zápal a oduševnenie, ochotu, skúsenosti... super naozaj

Romana Myjavcová

Prácu p. lektorky hodnotím najlepšie ako môžem. Na pani lektorke je vidieť, že má bohaté skúsenosti, prednášky s ňou boli veľmi zaujímavé. Je veľmi milá a výborne sa počúvala. Oceňujem celý priebeh jednania s klientom, príjemné vystupovanie lektora aj zaujímavé informácie nadobudnuté počas celého kurzu, zrozumiteľne popísanú tematiku aj s obrázkami a videami, ktoré zúžitkujem vo svojej budúcej profesii.

Katarína Hamorníková

Komunikácia s Gastro Academy je bezproblémová, ochotne vysvetlia informácie o priebehu kurzu. Obsah kurzu je zrozumiteľný, postačujúci a taktiež práca s pani lektorkou Bačovej je príjemná

Michaela Bulavová

Všetko hodnotím na výbornú , prístup , ochota ,... nebol s ničím problém . Obsah kurzu hodnotím veľmi pozitívne , dozvedela som sa najpodstatnejšie informácie , rôzne príklady a rady :) Pani lektorka Editka je úžasná , všetko nám pekne a zrozumiteľne vysvetlila . Za mňa veľká spokojnosť .

Miroslava Škorvánková

Kurz bol obsiahly, prešli sme všetko potrebné, dal mi dobré základy. Lektorka v kurze dopodrobna všetko vysvetlila. Oceňujem praktické skúsenosti, názorne ukážky, ochota odpovedať na všetky dotazy. Kurz Cukrár určite budem odporúčať ďalej, kurz je na vysokej úrovni.

Barbora Šišuláková

Kurz hodnotím veľmi pozitívne, vo všetkých smeroch, príjemná uvoľnená atmosféra, odborné znalosti a veľmi príjemná lektorka. Odpoveď zo strany Gastro Academy som dostala vždy do par hodín ak nastal problém s pripojením, hneď mi pomohli s riešením. Veľmi som bola spokojná. Pani lektorka Pappova bola skvelá, milá, vtipná, ochotná a trpezlivá.

Anastasiia Kulbida

Profesionálny a zábavný kurz! Pani lektorka dávala veľa príkladov, bola ochotná vysvetľovať, dostala som úplné informácie.

Kravtsova Viktoriia

Kurz Pekár splnil moje očakávania. Obsah kurzu bol detailný, reakcia na komunikáciu a informácie od tímu Gastro Academy bola veľmi dobrá a rýchla. Záujemcom o tento typ kurzu odporúčam absolvovať ho cez Gastro Academy.

Ingrid Žideková

Kurz bol nad moje očakávania. Pani lektorka má veľké vedomosti, bola veľmi ochotná vysvetľovať a je to empatický človek. Celkovo veľká ochota, napr. nedokázala som si zohnať prax v pekárni v okolí môjho bydliska, Gastro Academy to zvládla na výbornú.

Lenka Búryová

Naučila som sa veľa nových vecí, ktoré využijem pri práci, množstvo príkladov, veľa nových receptov. Lektorka bola milá, veľmi ochotná.

Eva Kujanová

Veľa praktických príkladov, výborná práca lektora a dobrá komunikácia.

Mgr. Andrea Hrošová

Lektorka Zaukolcová bola odborníčka na pravom mieste. Jednoznačne odporúčam Gastro Academy, páči sa mi Váš prístup a organizácia, výborne reakcie aj ochota, flexibilnosť a profesionálny prístup. Veľa som sa dozvedela či už z teórie, tiež aj od lektorky, kde mi trpezlivo odpovedala na moje otázky.

Ľudmila Jandušíková

Veľmi kvalitná výučba s kvalitnou lektorkou, ktorá tomu veľmi rozumie a vie do podrobna (aj navyše) vysvetlit tému. Pani Bačová bola veľmi milá, ochotná, zapájala nás do tém, komunikovala s nami, informácie na jednotku. Ľudia, s ktorými som komunikovala pohotovo reagujú, ochota a nápomoc. Jednoznačne odporúčam, pretože tento kurz bol na veľmi vysokej úrovni, veľmi veľa ma naučil a splnil moje očakávania nad mieru.

Lucia Medveďová

Naučila som sa veľa nových receptov a vychytávok do “cukrárskeho sveta”. Pani lektorka bola veľmi milá a láskavá. Vysvetlila a odpovedala na všetky otázky, ktoré sme mali. Maximálna spokojnosť s komunikáciou s Gastro Academy - v tíme máte veľmi ochotných ľudí. Za mňa nechýbalo nič.

Ing. Maroš Goga

Príjemná pani lektorka, dobre fungujúci systém online prednášok, vhodný obsah teorie, skvelá komunikácia a ochota. Obsah kurzu bol vhodný a zaujímavý s pani lektorkou, ktorá uvádzala aj praktické príklady. Super.

Katarína Šimonová

Kurz detailne zahŕňal všetko čo som potrebovala vedieť. Prácu lektorky hodnotím veľmi pozitívne, ochotná všetko vysvetliť, milá, ústretová, vtipná, kurz úplne splnil moje očakávania.

Mgr. Anna Čiefová

Naučila som sa vela nových veci, ktoré mi doteraz chýbali takze očakávania boli naplnené. Pani lektorka je výborná odborníčka, moc som bola spokojná. Profesionálny prístup, kvalitne učebne materiály.

Mgr. Lenka Homolová

Veľmi dobrý lektor, kurz bol prebiehal detailne do hĺbky učiva.

Mgr. Katarína Novotová

Kurz nadmieru splnil očakávania, komunikácia s gastro academy úplne super, všetko do bodky prepracované, úroveň vysoká, lektorka najlepšia, zlatá príjemná žena :) Ak aj boli nejaké vedľajšie otázky boli nám zodpovedané. Profesionálna úroveň.

Kamila Gabošová

Veľmi sa mi kurz páčil, obohatil ma hlavne po teoretickej stránke, spoznala som nových ľudí a pani lektorka bola veľmi príjemná a ochotná nám odovzdať všetky svoje skúsenosti. Keď niekoho zaujal nejaký konkrétny príklad tak sme ho vždy prebrali detailnejšie.

Marián Malý

Ochota vysvetľovať, zapojenie účastníkov, profesionálny prístup, dobre spracované študijné materiály, detailný obsah kurzu.

Ing. Milan Šujanský

Pružná a rýchla komunikácia, ústretovosť, skúsení lektori. Myslim si, že vzhľadom na rozsiahlosť preberanej problematiky, všetky témy boli prebraté do dostatočnej hĺbky. Panie lektorky ochotne zodpovedali každú otázku aj keď nesúvisela s momentálne preberanie problematikou. Uvádzali tiež príklady z praxe a vlastnej skúsenosti. Pokiaľ niečo nebolo jasné, vysvetlili. Zo strany Gastro Akadémie bola komunikácia rýchla a pružná. O všetkých zmenách a termínoch informovali s dostatočným predstihom, väčšinou e-mailom. Takisto ochotne však komunikovali aj telefonicky.

Marek Gajdoš

S prácou lektoriek som nadmieru spokojný. Myslím, že nám povedali všetko čo bolo potrebné a nezaoberali sme sa nepodstatnými vecami. Všetci boli ústretoví, ochotní odpovedať na moje otázky.

Katarína Kožiarská

Lektorky boli super. Na všetky dotazy a otázky nám hneď zodpovedali. Obsah bol dobrý, bolo tam obsiahnuté všetko. Komunikácia bola výborná, odporúčam Gastro Academy.

Ing. Juraj Bocz

nemám čo vytknúť, pani Brandšteterová a Zemanová boli veľmi profesionálne, mali rozhľad, špičková komunikácia. Obsah kurzu bol v poriadku a veľmi dobre prispôsobený online forme. Komunikácia s Gastro Academy na vysokej profesionálnej úrovni.

Mgr. Eva Chynoranská

Veľmi profesionálny prístup a odbornosť na vysokej úrovni. Všetko prebiehalo v poriadku. Nie je, čo vytknúť. Obsahovo bohatí kurz, interaktivita s lektormi bola veľmi dobrá. Ochota tiež.

Mgr. Lenka Harčariková

Vynikajúca komunikácia, do hĺbky vysvetlená každá problematika, výborne spracovaný obsah lekcií, kvalitní lektori - ochota vysvetliť, veľmi veľká ukážka prác s kvalitným opisom.

Katarína Harvanová

Obsah bol dostatocne detailny, zaroven nezahlcoval zbytocnymi informaciami. Pri vsetkom bolo dostatok prikladov (v lektorkinych prezentaciach aj vizualnych), co bolo velmi napomocne. V obsahu by som ocenila viac modernejsich postupov a vyrobkov a menej takych, ktore sa uz velmi nevyrabaju (pokial to akreditacne podmienky dovoluju). Lektorka bola velmi prijemna, ochotna, snazila sa zodpovedat kazdu otazku. Komunikacia s Gastro Academy bola na vybornu - velmi rychla, jasna, na urovni, pani mi boli ochotni poradit a vychadzali mi v ustrety.

Veronika Mišlenská

Kurz ma mnoho naučil, nemôžem vytknúť žiaden nedostatok, lektorka, vysoko profesionálna, s ľudským prístupom, odporúčam hlavne z dôvodu vysokej odbornosti.

Lucia Bohunická

Veľa som sa dozvedela. Lektorka veľmi milá, skvele vysvetlená každá téma, prehľadné podklady ku každej téme. Otvorilo mi to dvere k mojej záľube, a dúfam aj podnikaniu :) Chýbal mi osobný kontakt, kedže boli online hodiny, kvôli celej situácii SR.

Kamila Vangorová

Top úroveň, profesionálny prístup, ochota vysvetľovať, profesionálny prístup lektora, zapojenie účastníkov. Detailný obsah kurzu, som nadmieru spokojná.

Elena Briestenská

Prehľadne informácie, rýchla reakcia, ochota vysvetliť. Kurz doplnil moje vedomosti ktoré som poznala z praxe.

Oliver Seman

pani Rothmajerová bola veľmi milá a ústretová. Všetko bolo super aj podrobne prebraté ako som si predstavoval ale chýbalo mi tam trochu aktuálnosti ale ináč celkovo super. Ako základ a pevný pilier v cukrarine fajn. Moje očakávania na 80% naplnené :)

Katarína Vavrušová

Pani Gavurníková je výborná lektorka na vysokej odbornej úrovni, pri výklade uvádza veľa príkladov a zaujímavostí, je trpezlivá, dáva priestor na otázky, učebnice krásne spracované a všetko vysvetlené do detailu. Hodnotím na výbornú.

Jesika Tóthová

V mojom prípade musím pani lektorku veľmi vyzdvihnúť v pozitívnom zmysle slova. Odovzdala mi veľmi veľa, bola ochotná vysvetľovať a hlavne zrozumiteľne. Veľmi príjemná a ľudská osoba. Pre mňa osobne boli tieto lekcie s pani lektorkou Németovou zmysluplne strávený čas. Všetci ľudia s ktorými som bola v kontakte boli veľmi ochotní a milí. Ďakujem.

Mgr. Andrej Kližan

so školitelkou p.Brandtšteterovou sme si absolútne porozumeli, dozvedel som sa veľa vecí, ktoré ani nie sú v skriptách. Vďaka skúseným a fundovaným lektorom sa človek dozvie presne to, čo bude vo svojom novom zamýšľanom biznise v oblasti gastronómie potrebovať.

Ing. Dana Bimová

Profesionálny prístup pani lektorky, každá jedna hodina bola pre mňa prínosom. Pani Zaukolcová je skutočný odborník a som rada, že som teóriu mohla mať práve s ňou. Veľmi veľa praktických rád priamo z praxe. Veľmi dobrá komunikácia s Gastro Academy, naozaj flexibilná komunikácia kedykoľvek :)

Erika Pisková

Super lektorka, vysvetľovanie jednoduché, riešenie otázok formou debát a príkladov. Nič nechýbalo, všetko bolo vysvetlené, aj niečo navyše. Rýchle riešenia a ochota.

Soňa Robelová

Ak by niekto uvažoval nad kurzom v Gastro Academy určite odporúčam, pretože som nadmieru spokojná a oceňujem skvelý proklientský prístup. Práca pani lektorky bola na výbornú!!!

Marianna Antal

Aj keď robím túto prácu už dlhšie naučilo má to veľa nových veci. Som veľmi spokojná, veľká ústretovosť a ochota. Splnilo všetky moje očakávania, nemám čo vytknúť.

Nikoleta Lukáčová Grófová

Najlepší kurz aký som kedy mohla absolvovať. Spokojnosť nadovšetko. Pani lektorka bola počas teórie veľmi milá, nápomocná a ústretová. Takisto komunikácia ohľadom organizácie celého priebehu kurzu bola vždy na jednotku. Môžem len odporúčať všetkými desiatimi.

Mgr. Michaela Štefanko Verešová

Pani lektorka bola úžasná, učivo hravo vysvetlila a vzácne sú pre mňa príklady z praxe. Veľmi oceňujem prístup pani lektorky. Všetko skvele vysvetlené. Obsah kurzu bol bohatý pre informácie, ktoré do praxe potrebujem. Kurz moje očakávania prekonal. Aj niektoré absolútne cudzie témy, či výrazy som si až prekvapivo rýchlo osvojila. Komunikáciu s Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne. Každú moju otázku som mala veľmi ochotne zodpovedanú. Celý proces týkajúci sa kurzu prebiehal nad moje očakávania. Kurz odporúčam, pretože získate nové poznatky v odbore, v ktorom by ste chceli pôsobiť, v príjemnom prostredí profesionálnej inštitúcie.

Kristína Valjentová

Som nadmieru spokojná. Jednanie pána Ševčíka je veľmi priateľské, ústretové. Reagujú skutočne rýchlo, nie je problém ani dovolať sa telefonicky. Obsah kurzu je jasný a zrozumiteľný. Ochotná, ústretová, priateľská a milá lektorka. Mnohému som sa priučila, práca v tejto oblasti ma po tomto kurze láka určite ešte viac.

Zuzana Maliková

Pani lektorka Fekiačová bola veľmi profesionálna. Prednášala nám jasne a zrozumiteľne.Všetky otazky zodpovedala trpezlivo,ďakujem za skvely kurz,ktorý mi pomože v uplatnení na pracovnom trhu.

Dušan Pazucha

Ja som bol nadočakávane veľmi spokojný. Paní lektorka bol veľmi milá, vysvetlila zrozumiteľne učivo. Keď sme sa opýtali, odpovedala na naše otázky. Chcem dať pani lektorke veľmi dobré hodnotenie, Vám ako agentúre podporu, odporúčam aj ďalším, aby sa na kurz prihlásili. S pozdravom Dušan Pazucha

Beata Môciková

Dobrý deň. Veľmi som spokojná s úrovňou kurzu. Prednášky p. Alenky Brandšteterovej a p. Elenky Zemanovej sú vysoko kvalitné, na výbornej úrovni. Dozvedela som sa veľa zaujímavých veci v oblasti gastronómie. Ešte raz ďakujem.

Peter Fabiš

ďakujem, všetko prebehlo v poriadku

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.